Volgende match

Matchbal geschonken door :

 

 

 

 

 

RONNY & MARLEEN

Uit sympathie

 

Vorige wedstrijden

footpass 1 ster.jpg

Volgende wedstrijden

 

1° PROVINCIALE.

03/12/22

19u30

K Kontich FC A

Sporting Tisselt A

4-0

03/12/22

19u30

KVV OG Vorselaar

K Ternesse VV A

0-2

03/12/22

19u30

FC De Kempen TL A

's Gravenwezel-Schilde A

0-1

03/12/22

19u30

K Loenhout SK

KFC Antonia A

2-3

03/12/22

19u30

KFC Berlaar-Heikant

KFCV Herselt A

5-0

04/12/22

14u30

K Berg en Dal VV

KBSK Retie

2-0

04/12/22

14u30

KFC Ranst A

FCS Mariekerke-Branst A

2-3

04/12/22

14u30

KVV Vosselaar

KFCE Zoersel

3-2

3° PROVINCIALE C.

03/12/22

19u30

Verbroedering Balen

KSK Kasterlee

2-0

03/12/22

19u30

SKS Herentals

KFC Poppel

3-0

04/12/22

14u30

KVNA Wortel

KVC Oostmalle Sport

2-0

04/12/22

14u30

KFC Excelsior Vorst

KFC Mol

2-2

04/12/22

14u30

KFC Beekhoek

KFC Linda Olen

7-2

04/12/22

14u30

K Blauwvoet Oevel

FC De Kempen TL B

1-2

04/12/22

14u30

KFC Ezaart Sport

KFC Flandria Ravels

5-4

04/12/22

14u30

KFC Exc. Bouwel

K Noordstar VV

2-3

4° PROVINCIALE F.

03/12/22

19u30

FC Netezonen

VV Laakdal

6-2

03/12/22

19u30

FC Wezel Sport B

KFC Dessel Sport B

0-1

03/12/22

20u00

VC Immer Oost

KFC Zammel

2-1

04/12/22

14u30

KSC Wiekevorst Sp.

KVV Rauw Sport

3-0

04/12/22

14u30

Olen United

KFC Heultje

2-1

04/12/22

14u30

KSAV Sint Dimpna B

KFC Herenthout

1-1

 

 

KFC Tongerlo

 

Vrij

 

 

KFC Grobbendonk

 

Vrij

 

TRANSFERS

Inkomende transfers:

Wout PEINEN – VC Gierle

Milo VAN HOREBEKE – SAV St. Dimpna

Zico VAN ROOY – KV Hooikt

Jorrit SEYKENS – KSK Kasterlee

Felix HUYGENS – VV Berg & Dal

Uitgaande transfers:

Glenn VAN GENECHTEN – VC Immer Oost

Mattiz GEENS – KSK Kasterlee

 

 

De kalender 1ste elftal voor volgend seizoen is bekend en vindt u hier. 

 


De kalender van al onze ploegen vindt u hier.

 

 

De voorbereidingswedsrijden vindt u hier.

 

 

BEKER VAN ANTWERPEN 2022.

HEREN

06-08-22

18:30

K. Brecht SK

KFC Beekhoek

3-1

13-08-22

18:30

KFC Beekhoek

KFC Lentezon Beerse B

6-0

20-08-22

19:30

KVV Rauw Sport

KFC Beekhoek

1-0

28-08-22

15:00

KFC Beekhoek

KSAV St-Dymphna B

2-1

 

DAMES

24-08-22

19:00

KFC Beekhoek

KVV Blauwvoet Oevel

0-1

03-09-22

10:30

K. Eendracht FC Zoersel

KFC Beekhoek

2-1

10-09-22

10:00

FC Heikant-Berlaar

KFC Beekhoek

0-5FF

17-09-22

14:30

KFC Beekhoek

FC St-Jozef SK Rijkevorsel

2-1

 

 

Hans Ceusters is onze nieuwe TVJO:

Technisch Verantwoordelijke JeugdOpleiding

 

Bekijk hier het filmpje

 

Kalender en klassement Dames

 

03  DECEMBER  2022.

Z. HOMBEEK - K. VLIMMEREN SP.

1-1

SCHOONBROEK - DAVO PUURS A

3-1

'S GRAVENW-SCH. - VC LILLE UTD A

2-3

FC ANTWERP GIRLS - KFC NIJLEN

3-11

KFC BEEKHOEK - KFCE ZOERSEL

2-3

FC ST. JOZEF - FC NETEZONEN A

1-2

KFC BEVEL A - KFC KONTICH C

5-0FF

 
 

RANGSCHIKKING

1

VC LILLE UTD A

11 28

2

K. VLIMMEREN SPORT

11 25

3

KFC KONTICH C
11 20

4

KFC SCHOONBROEK

11

20
5 FC NETEZONEN A 11 20

6

KFC BEVEL A

11 19

7

ZENNESTER HOMBEEK 11 17

8

DAVOPUURS A

11 16

9

KFC BEEKHOEK

11 14

10

KFC NIJLEN

11 12

11

'S GRAVENW.-SCHILDE

11 11

12

KFCE ZOERSEL

11 11

13

FC ST. JOZEF

11 4

14

FC ANTWERP GIRLS

11 0

 

Wie is online

We hebben 34 gasten en geen leden online