Dit jaar organiseren we voor de eerste maal een jogging.

Deze zal doorgaan op zaterdag 7 mei 2016 en zal starten aan onze terreinen.

Deze jogging is tevens opgenomen in het criterium 'Geel loopt'.

Voor het raadplegen van de volledige kalender van Geel loopt klik je hier.

 

WEDSTRIJDKALENDER VOLGEND WEEKEND.

ZATERDAG 13-02-2016

ZONDAG 14-02-2016

10.30

U6-A

-

VC Moldavo

afg

11.00

KSAV St. Dimpna C

-

U15

afg

11.30

U6-B

-

K. Berg en Dal VV

afg

10.00

U17-A

-

K. Berg & Dal VV

afg

11.00

KFC Mol

-

U7

afg

09.30

FC Bosvlinders

-

FC TEN AARD

3-0

14.45

U8-A

-

KFC Vrij Arendonk A

afg

15.00

KSK Weelde

-

KFC BEEKHOEK

0-2

12.15

Verbr. Balen A

-

U8-B

afg

 

 

 

 

 

09.00

KSAV St. Dimpna E

-

U8-C

afg

 

 

 

 

 

13.15

U9-A

-

KFC Flandria A

afg

 

 

 

 

 

11.30

U9-B

-

KVV Rauw Sp.

afg

 

 

 

 

 

 

U9-C

 

 

VRIJ

 

 

 

 

 

09.30

K. HIH Turnhout

-

U10-A

afg

 

 

 

 

 

09.15

FC Netezonen B

-

U10-B

afg

 

 

 

 

 

10.30

U11-A

-

KSK Kasterlee B

afg

 

 

 

 

 

12.15

U11-B

-

KSK Kasterlee C

afg

 

 

 

 

 

13.45

U12

-

K. Retie SK C

afg

 

 

 

 

 

 

U17-B

 

 

VRIJ

 

 

 

 

 

15.00

Verbr. Balen

-

U21

afg

 

 

 

 

 

14.30

Reserven A

-

KVV Rauw Sp. A

afg

 

 

 

 

 

15.00

Rac Westmeerbeek B

-

Veteranen

afg

 

 

 

 

 

15.00

KFC Zwarte Leeuw

-

DAMES

afg

 

 

 

 

 

 

Vriendenkring KFC Beekhoek organiseert op:

 

Zaterdag 05 maart 2016 om 20u00

in Zaal HOLVENIA – Kapelstraat - 2440 Geel-Holven

 

REUZE KIENAVOND

 

Met roeper Dirk!!

 

Hoofdprijs: waardebon van € 500.

 Tweede prijs: waardebon van € 200.

 

Eén rijtje: WB € 20,00

Twee rijtjes: WB € 30,00

Volle kaart: WB € 50,00

Na de pauze: volle kaart WB € 100,00

 

 L + R weggeefprijzen

 Jarige van de dag

 Gratis tombola

 

2° PROVINCIALE B.

13-02-2016

19:30

KVV OG VORSELAAR

VERBR. BALEN

0-1

13-02-2016

19:30

KSV OUD TURNHOUT

KFC LINDA OLEN

0-2

13-02-2016

19:30

KFC VRIJ ARENDONK

K. MERKSPLAS SK

2-4

13-02-2016

19:30

KSK KASTERLEE

KFC LENTEZON BEERSE

2-3

14-02-2016

15:00

WHITE STAR

K. VLIMMEREN SP.

2-3

14-02-2016

15:00

KAC OLEN

K. BEVEL FC

0-1

14-02-2016

15:00

MINDERHOUT VV

K. RETIE SK

2-3

14-02-2016

15:00

KSK WEELDE

KFC BEEKHOEK SP.

0-2

 

1° PROVINCIALE.

13-02-2016

19:30

FC DE KEMPEN TL

K. BERG EN DAL VV

0-4

13-02-2016

19:30

KVC HOUTVENNE

WITGOOR SP.DESSEL

3-0

14-02-2016

15:00

VC HERENTALS

FC MARIEKERKE

1-2

14-02-2016

15:00

K.GROEN ROOD KATELIJNE

KFC ANTONIA

1-0

14-02-2016

15:00

K.VV DUFFEL

VERBR. ZWIJNDRECHT

5-0

14-02-2016

15:00

EXC. KAART

K TERNESSE VV

1-2

14-02-2016

15:00

SK 'S GRAVENW-SCHILDE

FC OPPUURS

1-0

14-02-2016

15:00

KSK BRANDDONK

KSV SCHRIEK

2-2

3° PROVINCIALE C.

13-02-2016

19:30

KFC MOL

FC GIERLE

3-3

13-02-2016

19:30

K. SAV ST. DIMPNA

K. VRIJH. HERSELT

1-2

14-02-2016

15:00

VERBR.ARENDONK

KVV DOSKO

1-1

14-02-2016

15:00

FC ZWANEVEN

KFC MEER

2-2

14-02-2016

15:00

KFC FLANDRIA

KSK OOSTHOVEN

0-1

14-02-2016

15:00

KFC EZAART SP.

K. ZWAL. OLMEN

1-0

14-02-2016

15:00

KFC ZAMMEL

K.FC POPPEL

0-2

14-02-2016

15:00

FC WEZEL SPORT

ST. JOZEF

3-2

4° PROVINCIALE E.

14-02-2016

15:00

KFC HEULTJE

KFC TONGERLO

2-1

14-02-2016

15:00

K. BLAUWV. OEVEL

FC ROSSELAAR HULSEN

1-0

14-02-2016

15:00

BLAUBERG SPORT

FC NETEZONEN

1-2

14-02-2016

15:00

FC PUNT-LARUM

KVV RAUW SP.

1-0

14-02-2016

15:00

K. IMMER VOORT FC

VV LAAKDAL

0-0

14-02-2016

15:00

K. RAMSEL FC

KFC VERBR. ALBERTA

3-2

14-02-2016

15:00

KFC EXC. VORST

RAC. WESTMEERBEEK

3-2

 

EERSTE ELFTALLEN (1 e Prov. t.e.m. 4E)
Op 03.04.2016: het volledig uitgesteld programma van 16/17.01.2016
Op 10.04.2016: het volledig programma van 03.04.2016
Op 17.04.2016: het volledig programma van 10.04.2016

PROVINCIALE DAMES (DAM1 t.e.m. DAM4)
Op 12.03.2016: afzonderlijk uitgestelde wedstrijden
Op 19.03.2016: het volledig uitgesteld programma van 16.01.2016
Op 02.04.2016: het volledig programma van 12.03.2016
Op 09.04.2016: het volledig programma van 19.03.2016

WEDSTRIJDEN RESERVEN (RPA t/m RGV)
Op 16/17.04.2016: het volledig uitgesteld programma van 16/17.01.2016
Op 23/24.04.2016: afzonderlijk uitgestelde wedstrijden
Op 30.04.2016: afzonderlijk uitgestelde wedstrijden

 

De uitgestelde jeugdwedstrijden worden NIET meer gespeeld.

 

 

Datum

Uur

Wedstrijd

Wordt gespeeld:

 

EERSTE ELFTAL

28-02-16

15.00

Oud Turnhout – Beekhoek

27-02-16

19.30

 

DAMES

27-02-16

10.30

Oevel – Dames

27-02-16

13.00

 

RESERVEN

27-02-16

14.30

Witgoor – Reserven

Forfait Witgoor

05-03-16

12.30

Vrij Arendonk – Reserven

04-03-16

19.30

19-03-16

15.00

Verbr. Balen – Reserven

18-03-16

20.00

09-04-16

15.00

Ross Hulsen – Reserven

08-04-16

19.30

 

VETERANEN

27-02-16

13.30

Bevel B – Veteranen

26-02-16

20.00

 

U21

05-03-16

15.00

Reie – U21

Forfait Retie

Nieuwe wedstrijd

Exc. Vorst – U21

05-03-16

15.00

 

U17-A

Volledig nieuwe kalender vanaf 14-02-16

 

U12

14-02-16

09.00

U12 – Retie C

13-02-16

13.45

03-04-16

09.00

U12 - Houtvenne

02-04-16

11.00

17-04-16

09.15

Punt-Larum – U12

17-04-16

10.00

 

 

 

 

 

U11-A

12-03-16

09.30

FC Turnhout – U11-A

12-03-16

11.00

 

U11-B

Nieuwe wedstrijd

U11-B – KSK Kasterlee

19-03-16

12.15

 

U10-A

05-03-16

10.30

U10-A – De Kempen TL

02-03-16

18.30

Nieuwe wedstrijd

Exc. Vorst – U10-A

12-03-16

13.00

 

U10-B

05-03-16

10.00

Olmen A – U10-B

05-03-16

13.00

 

U9-B

12-03-16

11.30

U9-B – Olmen A

Forfait Olmen A

Nieuwe wedstrijd

U9-B – Vrij Arendonk

02-04-16

09.30

 

U9-C

27-02-16

14.45

U9-C – Moldavo B

27-02-16

13.45

 

U8-A

13-02-16

13.00

Vrij Arendonk A – U8-A

13-02-16

14.45

 

U8-B

05-03-16

10.45

VC Moldavo – U8-C

06-02-16

10.30

Nieuwe wedstrijd

Berg en Dal A – U8-B

19-03-16

11.30

 

U7

16-04-16

14.30

Moldavo B – U7

16-04-16

10.30

 

Laatste update: 07-02-2016.

 

Voor de standen van de diverse Beekhoek teams klik je op de desbetreffende ploeg.

 

Dames Reserven Veteranen U21 U17A U17B U15

 

Op woensdag 22 mei 2013 werd de Jeugdopleiding van KFC Beekhoek Sport op de Quality in Sports Happening beloond met één ster door de auditoren. Voor een club met een regionale jeugdwerking is dit het hoogst haalbare kwaliteitslabel. Wij zijn er dan ook erg trots op en willen bij deze al diegenen die hun beste beentje belangeloos voorzetten binnen de clubwerking, erg bedanken. Tegelijkertijd zijn wij ons ervan bewust dat dit slechts een momentopname is. Onze club, met zijn vele vrijwilligers, zal zich dan ook blijvend inzetten om onze werking te verbeteren en op peil te houden.

 

Volgende match

Vorige wedstrijden

Wie is online

We hebben 14 gasten en geen leden online

Om de website van KFC Beekhoek goed te laten functioneren gebruiken wij cookies

Als U onze site gebruikt gaan we ervan uit dat U akkoord bent.

Ik begrijp het